eAktovka

Často kladené otázky

Otázka: Hľadám takú a takú učebnicu. Prečo tu nie je? 

Odpoveď: Učebnice umiestnené na portáli obstaralo Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR v procese verejného obstarávania v roku 2011. V prípade záujmu verejnosti o túto formu zverejnenia učebníc plánuje Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR pokračovať v nákupe licencií aj na ďalšie zdigitalizované učebnice obstarávané v roku 2012. O  zakúpení licencie na zdigitalizovanú verziu bude rokovať aj s vydavateľmi učebníc  v súčasnosti  používaných na školách. O doplnení ďalších učebníc na portál budeme priebežne informovať.

Otázka: Zaregistroval som sa ale neprišiel mi email s potvrdením?

Odpoveď: Stáva sa, že email s potvrdením registrácie skončí v priečinku s nevyžiadanou poštou. Skontrolujte prosím tento priečinok. Ak email nenájdete, použite prosím kontaktný formulár na zaslanie pripomienky na administrátora portálu v ktorom identifikujete emailovú adresu používateľa a my vám účet aktivujeme manuálne.


Pozrite tiež: Edičný portál Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR je internetová stránka, ktorá poskytuje informácie o učebnicovej politike školám,
vydavateľom a širokej verejnosti.

© Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky, stránku spravuje Ústav informácií a prognóz školstva.
Sledujte, čo pribúda v eAktovke pomocou služby RSS RSS